AB Crunch Machine - справа за стомачни мускули

Цена
1.800ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
R87

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Оваа справа за оформување на стомачните мускули ќе ви помогне да ги оформите и истакнете вашите стомачни мускули. 
Се вклопува во сечиј дом и на секое место. Само со неколку минутно вежбање дневно ќе дојдете до максималните резултати кои само овој производ може да ви ги овозможи. Стимулирајќи ги мускулите крвта повеќе циркулира, вашите масти се топат и стомачните мускули добиваат изгледат на кој можете да му одолеете. Достапен за сечиј џеб овој AB DOM се вклопува во секој дом.

Напиши мислење

Видени производи