КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 40W;
  * капацитет: 500ml;
  * ротирање на лево и десно; 
  * безбедносен капак.Напиши мислење

ADLER Цедалка AD 4004

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
949ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT11169
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи