КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * капацитет: 1,0 L;
  * моќност: 850 W;
  * скриен грејач;
  * филтер;
  * автоматски прекинувач.

Напиши мислење

ADLER Електричен бокал AD 08 W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.009ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT8610
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи