ADLER Електричен бокал AD 1207

Цена
1.099ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT8614
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * максимален капацитет: 1.5L;
  * минмален капацитет: 0.5 L;
  * моќност: 2000 W;
  * скриен грејач;
  * показател на нивото на водата;
  * филтер;
  * автоматски прекинувач;
  * заштита од прегревање; 
  * компактно постоље со простор за складирање на кабелот;
  * ротирачка база 360˚;
  * модерен ергономски дизајн;
  * филтер против бигор.Напиши мислење

Видени производи