ADLER Електричен бокал AD 1260

Цена
1.599ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT20888
Производители
Adler

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2200W;
 • капацитет: 1.7L, мин. 0.5L;
 • сокриен грејач;
 • голем, светол индикатор за нивото на водата;
 • автоматско исклучување;
 • компактна плоча со складирање на кабелот;
 • ротари база 360 степени;
 • модерен, ергономски дизајн;
 • анти-калциум филтер.
Напиши мислење

Видени производи