ADLER Кујнска вага AD 3131

Цена
949ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT9001
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * капацитет: 5кг; 
  * точност до 1g;
  * високо прецизен сензор за мерење; 
  * голем ЛЦД дисплеј;
  * автоматско поставување на нула;
  * индикатор за преоптоварување; 
  * рачно или автоматско исклучување;
  * индикатор за ниско ниво на батерија;
  * пластичен сад;
  * работи со 1 х 9V алкална батерија.

Напиши мислење

Видени производи