ADLER Кујнска вага AD 3133

Цена
1.509ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT10371
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки;
  * капацитет: 5кг; 
  * точност до 1g;
  * база на податоци на 999 различни прехранбени производи;
  * може да меморира и повика до 99 евидентирани хранливите вредности;
  * 5мм калено стакло платформа;
  * голем светлечки ЛЦД дисплеј со висина од 32мм;
  * индикатор за преоптоварување;
  * индикатор за ниско ниво на батерија;
  * работи со 1 x 9V алкална батерија.

Напиши мислење

Видени производи