КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 2200W;
  * високо квалитетна керамичка подлога;
  * специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата;
  * вертикално испуштање на пареа и пеглање;
  * самочистење;
  * професионален кабел за напојување од 3 метри;
  * континуиран млаз;
  * млаз пареа
  * капцитет на резервоарот за вода: 230мл;
  * систем против создавање на каменец;
  * ергономски и лесен за ракување подесувач на температурата.Напиши мислење

ADLER Пегла на пареа AD 5012

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.649ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT9007
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи