ADLER Пегла на пареа AD 5014

Цена
1.749ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT10441
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 2200W;
  * високо квалитетна керамичка подлога;
  * специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата;
  * вертикално испуштање на пареа и пеглање;
  * самочистење;
  * професионален кабел за напојување од 3 метри;
  * континуиран млаз;
  * млаз пареа;
  * капцитет на резервоарот за вода: 280мл;
  * систем против капење;
  * систем против создавање на каменец;
  * ергономски и лесен за ракување подесувач на температурата.
Напиши мислење

Видени производи