ADLER Тостер двопек AD 35 мат

Цена
1.099ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT10615
Производители
Adler

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 750W;
  * куќиште од нерѓосувачки челик;
  * регулатор на печење; 
  * дел за подгревање; 
  * автоматски прекинувач;
  * копче СТОП;
  * чинија за трошки.

Напиши мислење

Видени производи