АКЦИЈА: GRUNDIG Миксер HM 5040 + ROHNSON Електричен бокал R-751

Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
HM 5040+R-751

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

GRUNDIG Миксер HM 5040

Миксер со висок квалитет, потврден од Германскиот тест за издржливост “Home appliances test”.
Лесен и компактен, со модерен дизајн, одлично ќе се вклопи во вашата кујна и ќе ги пдготвите вашите рецепти совршено и професионално.
Premium Line серијата на Grundig, ветува долговремено користење, и гарантира задоволство.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 300 W;
 • 5 брзини + turbo;
 • копче за исфрлање на маталките;
 • 1 пар маталки за матење;
 • 1 пар маталки за месење на тесто;
 • гумирана рачка;
 • Premium Line серија.

*Апаратот ги исполнува сите сигурносни услови на користење за домашна употреба*
*Апаратот има 1 година гаранција која валидира од денот на купувањето*
*Апаратот мора да се чува подалеку од дофат на деца*
*Пред употреба, прочитајте го повеќе-јазичното упатство, кое се наоѓа во кутијата*

ROHNSON Електричен бокал R-751

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • електричен бокал за вода;
 • капацитет: 0,9L;
 • моќност: 1300 W;
 • ON/OFF светлечки индикатор;
 • 220-240V~50Hz, 1100-1300W;
 • индикатор за ниво на вода;
 • заштита од прегревање и работење на суво;
 • одвоив филтер за вода;
 • автоматско исклучување;
 • безжична 360 степени ротациона база;
 • грејниот елемент е заштитен со не'рѓосувачки челик;
 • складирање на кабел.
Напиши мислење

Видени производи