ISKRA Правосмукалка SL-150A

Циклон правосмукалка ( со канистер ) Iskra SL-150A.
Моќна, лесна, компактна и практична правосмукалка, со автоматско собирање на кабелот, електронско вклучување и исклучување, и индикатор за всисување. Големиот канистер лесно се отстранува и се мие, а двете фази на филтрација против честички, спречуваат испуштање на прашина и разлетување на алергенси.
Во кутијата вклучени се додатоци: 1 метален продолжеток од 1met, 1 голема четка со подесување за чистење на сите површини, 1 мала четка за чистење ќошиња, 1 стандарден пластичен Т додаток.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2200W;
 • напон: 220V-240V ~ 50Hz;
 • капацитет на садот за прашина: 2,5 L;
 • циклонска технологија;
 • лесно и едноставно празнење на резервоарот;
 • 3 додатоци
 • достапен во следните бои: сино-бела;
 • димензии на пакување (во мм): 380 (H) x 480 (Ш) x 325 (Д);
 • тежина: 5,35 кг.

Гаранција: 1 година.

ISKRA LED сијалица 5 W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 220 - 240 ~ 50/60 Hz;
 • моќност: 5 W;
 • јачина на светло: 470 Lm;
 • индекс на репродукција на боја: Ra>80;
 • боја на светло: 3000 K;
 • 200 степени светлосен сноп;
 • животен век: 30000 h;
 • енергетска вредност: А+.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

АКЦИЈА: ISKRA Правосмукалка SL-150A + ПОДАРОК ISKRA Сијалици 5W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
SL-150A+5W
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи