АКЦИЈА: ROHNSON Апарат за правење леб R 2092 + ПОДАРОК ROHNSON Тостер R-217

Цена
5.550ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
R 2092+R-217
Производители
Rohnson

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

ROHNSON Апарат за правење леб R 2092

КАРАКТЕРИСТИКИ: 

 • моќност: 800 W;
 • управување: со копчиња;
 • сад кој се отстранува премачкан со слој кој не се лепи;
 • број на садови за печење леб: 1;
 • максимална големина на лебот: 1.200gr;
 • избор на големина на лебот: 900 - 1.200 gr.;
 • број на програми: 12;
 • програма за растење на тестото;
 • LCD дисплеј;
 • функција за одржување на топлината;
 • oдложен старт;
 • aвтоматска подготовка на тесто;
 • пакетот вклучува: сад за мерење и лажичка за дозирање;
 • должина на кабел: 1 m;
 • димензии (ШxВxД): 26,2 × 27,8 × 42,5 cm
 • нето тежина на апаратот: 6,1 kg.

 

ROHNSON Тостер R-217

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 750W;
 • нелепливи плочки;
 • светлосен индикатор;
 • изолирана горна површина за заштита од висока температура;
 • боја: бела.
Напиши мислење

Видени производи