СЕТ:RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID28, 810W+СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

 • СЕТ:RAIDER Pro Ударна бормашина RD-ID28, 810W+СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер
Цена
2.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631039
Производители
RAIDER Pro

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 230V¬50Hz;
 • моќност: 810W;
 • вртежи: 0-2800/min;
 • дупчење во:

           * метал: 13mm,

           * дрво: 25mm,

           * бетон: 16mm;

 • футер: 13mm;
 • регулатор на вртежи;
 • реверс;
 • самозатегнувачки футер.
Напиши мислење

Видени производи