Потонете во сон секоја ноќ со помош на ова перница!

Оваа анатомска мемори перница е направена за секој кој сака перници со класичен облик и истовремено бара перница која се прилагодува на формата на вратот и главата.

Анатомска мемори перницата е изработена од високо квалитетна мемори пена.

Големина:

  • должина: 50cm
  • ширина: 30cm
Напиши мислење

Анатомска мемори перница

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.350ден. 599ден.

Заштеда 751ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Bamboo

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи