На вашето бебенце му треба удобна перница која ќе му пружи мирен сон и правилен раст и развој.  Исто така треба да биде помала од обичните перници за возрасни и лесно да може да се пере. 

Доколку бебето страда од алергии тогаш дефинитивно треба да набавите анти-алергиска перница. Ви ги претставуваме анти-алергените мемори перници за бебиња кои се совршени за вашето детенце.

 

Димензии: 

Должина: 44cm
Ширина:  22cm
Висина: 2.5cm

Напиши мислење

Анти-алергена бебе мемори пеница KIDS

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
500ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BabyKIDS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи