• AURA ALL YEAR BRONZE Бронзер: 910 - Sandy Beach

Со ALL YEAR BRONZE имајте исoнчан тен преку целата година.

910 Sandy Beach: Дава блага сатенска ( седефаста ) завршница и се сотои од 3 бои ( од најсветла до најтемна ). Можете да ја користите секоја нијанса посебно или да комбинирате две или сите три за да го добиете посакуваниот ефект. Идеален е за контурирање и постигнување на ефект на исончан тен.

Може да се користи самостојно или врз други производи за разубавување на тенот.

Производителот препорачува нанесување со четка за контурирање.


Напиши мислење

AURA ALL YEAR BRONZE Бронзер: 910 - Sandy Beach

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
405ден. 365ден.

Заштеда 40ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AUR003: 910 - Sandy Beach
Производители
AURA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи