• AURA ALL YEAR BRONZE Бронзер: 911 - Safari Trip

Со ALL YEAR BRONZE имајте исoнчан тен преку целата година.

911 Safari Trip: Се состои од повеќе бои, со чие мешање се постигнува посакуваниот ефект на исончан тен.

Може да се користи самостојно или врз други производи за разубавување на тенот.

Производителот препорачува нанесување со четка за контурирање.


Напиши мислење

AURA ALL YEAR BRONZE Бронзер: 911 - Safari Trip

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
405ден. 365ден.

Заштеда 40ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AUR003: 911 - Safari Trip
Производители
AURA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи