• AURA TAKE IT OFF Мицерална вода

Мицералната вода темелно ја чисти кожата на лицето и брзо и ефикасно ги отстранува нечистотиите и сите траги од шминка.

Мицералната вода ја смирува иритираната кожа на лицето, а мирисот на розите, алое вера и камилица ќе ве направи да се чувствувате женствени долго време по нанесувањето.

Дерматолошки и офталмолошки тестирано.

Напиши мислење

AURA TAKE IT OFF Мицерална вода

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
219ден. 176ден.

Заштеда 43ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AUR068
Производители
AURA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи