• BALLETTO Батерија за бања

Безвременски дизајн, полиран хром финиш, широк избор на додатоци, издржливост и доверливост се причините поради кои батеријата Balletto ја надминува средната класа, во која со својата поволна цена, припаѓа.

Главни технички параметри:

  • растојание: 150 mm,
  • цевка: 9cm,
  • кертриџ: 35mm,
  • материјал: хром.
Напиши мислење

BALLETTO Батерија за бања

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.290ден. 1.718ден.

Заштеда 572ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
81103
Производители
BALLETTO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи