• BALLETTO Батерија за мијалник за студена вода

Безвременски дизајн, полиран хром, широк избор на додатоци, издржливост и доверливост се причините зошто батеријата Balletto во многу ја надминува средната класа, во која со својата поволна цена припаѓа.

Главни технички параметри:

  • за студена вода,
  • S-цевка 25cm,
  • керамички вентил, 
  • материјал: хром.
Напиши мислење

BALLETTO Батерија за мијалник за студена вода

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
955ден. 716ден.

Заштеда 239ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
85042
Производители
BALLETTO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи