BALLETTO Ѕидна батерија за мијалник за студена вода

  • BALLETTO Ѕидна батерија за мијалник за студена вода
Цена
925ден. 694ден.

Заштеда 231ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
85041
Производители
BALLETTO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Безвременски дизајн, полиран хром, широк избор на додатоци, издржливост и доверливост се причините зошто батеријата Balletto во многу ја надминува средната класа, во која со својата поволна цена припаѓа.

Главни технички параметри:

  • за студена вода,
  • должина на цевка: 20cm,
  • керамички вентил, 
  • материјал: хром.
Напиши мислење

Видени производи