• BALLETTO Кујнска батерија за мијалник

Безвременски дизајн, полиран хром , широк избор на додатоци, издржливост и доверливост се причините зошто на батеријата Balletto во многу ја надминуваат средната класа, во која својата поволна цена припаѓаат. 

Технички параметри:

  • права цевка;
  • кертриџ 35mm;
  • материјал: хром.
Напиши мислење

BALLETTO Кујнска батерија за мијалник

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.770ден. 1.328ден.

Заштеда 442ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
81016
Производители
BALLETTO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи