BALLETTO Сет за туш

  • BALLETTO Сет за туш
Цена
3.800ден. 2.850ден.

Заштеда 950ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
830307
Производители
BALLETTO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри: 

  • 2 рачки за туш,
  • месингана шипка од 1m,
  • црево за туш од не'рѓосувачки челик 1,5m,
  • држач за сапун.
Напиши мислење

Видени производи