• BALLETTO Туш рачка

Главни технички параметри:

  • 1 функциja,
  • материјал: chrome.
Напиши мислење

BALLETTO Туш рачка

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
209ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
830014
Производители
BALLETTO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи