КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • автоматско одмрзнување;
 • енергетска класа: А+;
 • нето капацитет: 295L;
 • капацитет на фрижидерот: 205L;
 • капацитет на замрзнувачот: 90L;
 • капацитет на замрзнување: 5kg/24h;
 • потрошувачка на енергија дневно: 0.732kWh;
 • потрошувачка на енергија годишно: 267kWh;
 • ниво на бучава: 42dB;
 • димензии: 186 x 60 x 58cm.
Напиши мислење

BEKO Комбиниран фрижидер CS 234022 X

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
20.999ден. 18.790ден.

Заштеда 2.209ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BEKO CS 234022 X
Производители
beko

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи