• BEKO Комбиниран шпорет FSE 64010 DW

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • боја на уредот: бела;
 • енергетска класа: А;
 • 2 рингли + 2 плин;
 • стандардно тавче: 1;
 • длабоко тавче: 1;
 • стандардна решетка: 1;
 • тип на рерна: единечна;
 • искористлив простор (л): 65;
 • екран / тајмер: без екран;
 • механички тајмер;
 • рерна - тип на внатрешната страна на вратата: стакло ( фиксирано );
 • тип на рерна: готвење со вентилатор;
 • рерна - тип на скара: електрична скара;
 • рерна - функции за готвење: 6 функции;
 • рерна - чистење со пареа: едноставно чистење со пареа;
 • рерна - осветлување: 1 округла светилка ( позади );
 • електрична скара: да;
 • тип на вклучување: вклучување со копче;
 • уред за безбедност при користење гас ( плотна ): да;
 • тип на долната фиока: може да се вади;
 • конвенционално готвење: да;
 • долен грејач: да;
 • брзо загревање со турбо функција: да;
 • готвење со вентилатор: да;
 • скара со вентилатор: да;
 • длабочина - неотпакувани (cm)(z): 60cm;
 • ширина - неотпакувани (cm)(x): 60cm;
 • висина - нераспакувано (cm)(y): 85cm;
 • тежина - нераспакувано (kg): 48.5 kg.

Гаранција: 5 години.

Напиши мислење

BEKO Комбиниран шпорет FSE 64010 DW

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
15.999ден. 13.999ден.

Заштеда 2.000ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BEKO FSE 64010 DW
Производители
beko

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи