КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • независна електрична плотна;
  • 4 грејни зони; 
  • странични контроли;
  • експрес рингла.
Напиши мислење

BEKO Вградна плотна HIE 64100w

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.999ден. 4.998ден.

Заштеда 1.001ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Beko HIE 64100w
Производители
beko

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи