Безбедносна кутија за клучеви - 4628

  • Безбедносна кутија за клучеви - 4628
Цена
2.100ден. 1.699ден.

Заштеда 401ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4628
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики:

  • Димензии: 30 cm х 24 cm х 8 cm
  • Наменето за 96 клучеви
Напиши мислење

Видени производи