• BISER Автомобил на батерии 8033

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • два акумулатор 6V 7AH;
  • радио со usb;
  • два мотори, потенциометар;
  • приклучок за музика;
  • далечински управувач;
  • лед диоди.
Напиши мислење

BISER Автомобил на батерии 8033

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
10.999ден. 9.999ден.

Заштеда 1.000ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8033
Производители
Biser

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи