Детска количка достапна во сина и розева боја.

Напиши мислење

BISER Детска количка ST2016

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.799ден. 2.290ден.

Заштеда 509ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5172
Производители
Biser

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи