• BLIST Камин за етажно греење ROMEO ETAZ

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * траен камин на жар ( за парно греење );
  * димензии: 750 x 550 x 900 мм;
  * нето тежина: 160 кг;
  * тежина на леано железо: 60 кг;
  * тежина на глинените тули: 35 кг;
  * моќност: 14-16 KW;
  * волумен на котелот: 15 литри.

Напиши мислење

BLIST Камин за етажно греење ROMEO ETAZ

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
29.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT317
Производители
Blist

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи