КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 500 W;
 • 2 брзини;
 • должина на кабел: 90,0 cm;
 • димензии: 419 x 196 x 237 mm;
 • тежина: 3,62 kg;
 • капацитет на сад:
 1. со храна: 1,50 l,
 2. без храна: 2.4 l,
 • гумени ногарки;
 • едноставен за чистење.
Напиши мислење

BOSCH Блендер MMB21P0R

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.400ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT17612
Производители
BOSCH

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи