КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 350W;
 • брзини: 2;
 • LED осветлување;
 • нож од не'рѓосувачки челик кој се одстранува, погоден за сецкање, мешање и дробење;
 • можност за дробење мраз и замрзнато овошје;
 • ThermoSafe ватростален сад за безбедно подготовка на топли и ладни пијалоци со мерица 0.6 l;
 • додатоци од тритан: отпорни на кинење, без вкус и мирис;
 • сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free);
 • блендерот содржи 2 резервни чаши: 
 1. шише 2Go од Tritan (500 ml) совршен избор кога сте во движење со двојниот флип-топ капак кој лесно се отвора или со голем отвор на шишето,
 2. сецкалка Tritan (200 ml) сечкање мали количества на пр. билки, ореви, кромид или лук,
 • делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал, капак, додатоци.
Напиши мислење

BOSCH Блендер за смути MMBM7G3M

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT19940
Производители
BOSCH

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи