КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 370 W;
 • 5 работни брзини;
 • ергономски облик на куќиште со soft touch рачка;
 • одвоена типка за исфрлање на додатокот;
 • намотување на кабелот на апаратот;
 • прикладен за леваци;
 • 2 турбо маталки за мешање;
 • 2 стабилни маталки за месење;
 • боја: бела/розева.
Напиши мислење

BOSCH Миксер MFQ 2210PC

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT19795
Производители
BOSCH

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи