BOSCH Пегла на пареа TDA 503001 P

Цена
4.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT16187
Производители
BOSCH

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 3000 W;
 • функции: суво пеглање, пеглање на пареа и вертикално пеглање;
 • гумена рачка;
 • капацитет на садот за вода: 350 мл;
 • постојана пареа: 45 g/min;
 • ударна пареа до 200 g/min;
 • спреј функција;
 • систем за само чистење;
 • систем против прокапување;
 • транспарентен резервоарот за вода;
 • плоча од не'рѓосувачки челик -CeraniumGlissée;
 • термостат;
 • чаша, мерилка за вода.
Напиши мислење

Видени производи