КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • еко мотор со моќност 650w;
 • моќта на вшмукување одговара на моторите од 2200W;
 • автоматско враќање на кабел;
 • должина на кабел: 7м;
 • електронска контрола;
 • индикатор за полна кеса;
 • метална телескопска цевка;
 • флескибилно црево;
 • вреќичка со капацитет од 4L.
Напиши мислење

BOSCH Правосмукалка BGL3B110

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.500ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT16171
Производители
BOSCH

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи