КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • приклучна сила: 400 W;
 • ергономски обликуван дводелен штапен миксер;
 • променлива нога за мешање 
 • пластична нога која не содржи бисфенол (BPA free);
 • 1 работна брзина;
 • моментална функција;
 • нож од инокс со големо сечиво за брзо дробење, мешање и сецкање;
 • дроби мраз;
 • боја: бела.
Напиши мислење

BOSCH Рачен блендер MSM14000

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.099ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT19278
Производители
BOSCH

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи