КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 700W;
 • прекинувач со две контролни брзини;
 • сито од не`рѓосувачки челик;
 • голем отвор за употреба на цели плодови;
 • иноксно куќиште;
 • сад за отпадок со капацитет од 2 литри;
 • безбедносен систем на заклучување;
 • нелизгачки ногарки;
 • четка за чистење на соковникот.
Напиши мислење

BOSCH Соковник MES 3500

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
8.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT16189
Производители
BOSCH

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи