КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 1800W;
  • нелепливи грил плочи;
  • боја отпорна на високи температури;
  • површина на плочите: 328 х 328мм;
  • отстранливи плочи кои се перат во машина за садови;
  • сад за собирање на маснотии;
  • променлив зглоб во три позиции;
  • индикаторска сијаличка.
Напиши мислење

BOSCH Тостер-сендвич TFB 4402 V

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT16181
Производители
BOSCH

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи