Одлична можност за безбедно играње на вашето бебе додека вие ги извршувате вашите секојдневни обврски низ домот. Рачки кои овозможуваат полесно исправање на детето. Лесно склоплива за пренесување и складирање.

Димензии: 105 х 105 х 79 см.

Напиши мислење

BREVI Circus Europa Ограда за играње

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
7.290ден. 6.900ден.

Заштеда 390ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BSM272
Производители
Brevi

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи