Церада за автомобил

Цена
1.099ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5913-5914-5915

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Одлична заштита од дожд и снег за вашето возило.

Поставете ја прекривката врз вашиот автомобил и заштитете ја бојата, а во исто време и зашетеде време на чистење од натрупаниот снег и нечистотија.

Големини:

М, Л, XL

Напиши мислење

Видени производи