Чорапи за затегање Zip SOX

Цена
450ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
34834

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Чорапи кои придонесуваат кон поголема циркулација во нозете и се одлични за спортисти како и за луѓе кои поминуваат подолго време на нозе.
Исто така се препорчаливи и кај проширени вени.

Напиши мислење

Видени производи