CONTI Bolero Plus Правосмукалка CU-201

Цена
3.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
CU-201
Производители
CONTI

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 2000W;
  • влажно-хемиско чистење;
  • висока моќност на вшмукување;
  • By-pass мотор систем;
  • 20Lt капацитет на резервоар за прав;
  • функција за дувачки воздух;
  • пластична цевка и чистач.
Напиши мислење

Видени производи