• Дигалка - жаба

Капацитет: дo 1 тон
Минимална висина: 90 мм
Максимум висина: 330 мм


Напиши мислење

Дигалка - жаба

Сеуште неоценето Напиши мислење
ВАЖИ УШТЕ: 0 0 0 0
Цена
800ден. 620ден.

Заштеда 180ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1143
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи