• DINAMO HIT Бојлер 10 lit. VM

Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или бања.

  • Волумен: 10 lit.
  • Работен притисок: 0 (MPa).
  • Максимална заштита :75 C.
  • Степен на заштита: 24 (IP).
  • Моќност: 1500 W.
  • Напон: 220 V.
  • Струја: 6,8 A.
Напиши мислење

DINAMO HIT Бојлер 10 lit. VM

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.699ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Dinamo Hit 10 L VM
Производители
Dinamo Hit

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи