• DINAMO HIT Бојлер 80 lit.

Класичен бојлер од 80 lit. Стандарден, за секоја бања.

  • Волумен: 80 lit.
  • Работен притисок: 0,6 (MPa).
  • Максимална заштита: 75 C.
  • Степен на заштита: 24 (IP).
  • Моќност: 2000 W.
  • Напон: 220 V.
  • Струја: 9,1 A.

Гаранција: 3 години.

Напиши мислење

DINAMO HIT Бојлер 80 lit.

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.998ден. 4.690ден.

Заштеда 308ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Dinamo Hit 80 L
Производители
Dinamo Hit

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи