Soap Magic Автоматски диспанзер за сапун

Цена
1.200ден. 800ден.

Заштеда 400ден.

Достапност:
Код на продуктот:
NVP-022
  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Soap Magic Автоматски диспанзер за сапун е уред кој ќе ви ја направи бањата многу попрактична. Нема потреба од натискање, само ставете ја дланката под диспанзерот и тој автоматски ќе ви пушти сапун или шампон.

Карактеристики:

  • Нема потреба од кабли, работи на 4 алкални батерии (не се вклучени во пакетот).
  • Можете да додавате сапун за раце, течност за садови или гел за туширање.
  • со звук при пуштањето на сапунот, за да ги мотивира децата да ги мијат рацете почесто.
  • Иновативен дизајн кој ќе ви заштеди на сапун и нема да ви прави неред во кујната или купатилото.
  • Го намалува ширењето на бактериите.
  • Целосно автоматски и работи без допир.
  • Со вградена инфра црвен сензор.

Напиши мислење

Видени производи