Држач на 5 четки и дозер за паста кој одлично ќе се вклопи во вашата бања.
Практичен за повеќе членови на семејството а особено интересен за децата.

Едноставно залепете го на плочките, вметнете ја пастата за заби и притиснете,
а дозерот ќе ви пушти онолку колку што ви е потребно.

Достапен во 3 бои


Напиши мислење

Дозер за паста + држач за 5 четки

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
400ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
1820

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи