Двојна тава за готвење 36цм

Цена
1.990ден. 1.490ден.

Заштеда 500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AS34528

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Нова практична алатка за во вашата кујна со која ќе можете да направите идеална скара во домот без притоа да користите ќумур.
Двострана површина за печење со која превртувањето е полесно, заедно со магнетен клуч на рачките кој ја држи тавата затворена додека готвите и превртувате

Може да се пржи од двете страни и погодна е за готвење на плин, халогенски, електрични и керамички плочи.

Карактеристики:

  • Димензија од 36 см.
  • Лесна за чистење и одржување
  • Погодна за скара и други јадења
  • Нелеплива површина
  • Практична за пржење
  • Двострана површина за печење
  • Материјал: Лиен алуминиум со нелеплив премаз

Напиши мислење

Видени производи